Barschema

Aan de hand van het trainings- en wedstrijdschema wordt een team (of ouders van jeugdspelers) ingedeeld voor bardiensten, major domus, velddienst, clubhuisdienst, open/sluiten clubhuis. 

Hieronder volgt het barschema, als je wilt weten wat de andere diensten inhouden bekijk dan Hockey | Diensten. Daar staan ze netjes bij elkaar en zie je wat er van je verwacht wordt.

De teammanagers of aanvoerders zijn verantwoordelijk voor de juiste uitvoering hiervan. Bij vragen of meer informatie kun je uiteraard contact opnemen met [email protected].

Barschema

zaterdag 25 mei 2024 
08:00 - 08:15  Pim Koersen Openen 
08:30 - 10:15  MO10-3 Meisjes O10-3 Bardienst 
08:30 - 10:15  MO9-3 Meisjes O9-3 Bardienst 
08:30 - 10:15  JO9-2 Jongens O9-2 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO14-3 Meisjes O14-3 Bardienst 
10:15 - 12:00  MO16-1 Meisjes O16-1 Bardienst 
10:15 - 12:00  JO8-1 Jongens O8-1 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO9-4 Meisjes O9-4 ZOP-dienst 
12:00 - 13:45  JO14-3 Jongens O14-3 Bardienst 
12:00 - 13:45  MO18-2 Meisjes O18-2 Bardienst 
13:45 - 15:30  MO14-1 Meisjes O14-1 Bardienst 
13:45 - 15:30  JO18-2 Jongens O18-2 Bardienst 
15:30 - 17:15  JO14-2 Jongens O14-2 Bardienst 
15:30 - 17:15  JO12-2 Jongens O12-2 Bardienst 
17:15 - 18:30  JO16-1 Jongens O16-1 Bardienst 
18:00 - 18:15  JO16-1 Jongens O16-1 Clubhuisdienst 
18:30 - 18:45  Ingrid van Dam Sluiten 
zondag 26 mei 2024 
09:00 - 09:15  Jeroen Caminada Openen 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Milan van Baren Bardienst 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Olivier Harings Bardienst 
10:45 - 12:15  H45-1 Heren 45-1 Bardienst 
12:15 - 13:45  D2 Dames 2 Bardienst 
13:45 - 15:15  H30-1 Heren 30-1 Bardienst 
15:15 - 16:45  H4 Heren 4 Bardienst 
16:45 - 19:00  D1 Dames 1 Bardienst 
20:00 - 20:15  Ingrid van Dam Sluiten 
maandag 27 mei 2024 
16:45 - 17:00  Tijn van Wegen Openen 
22:30 - 22:45  Gemma Smolders Sluiten 
dinsdag 28 mei 2024 
16:30 - 16:45  Esther Wories-Gardenier Openen 
22:30 - 22:45  Daphne Hoks Sluiten 
woensdag 29 mei 2024 
16:45 - 17:00  Tijn van Wegen Openen 
22:30 - 22:45  Timo Waarsenburg Sluiten 
donderdag 30 mei 2024 
16:30 - 16:45  Caroline Bossers Openen 
22:30 - 22:45  Ingrid van Dam Sluiten 
zaterdag 1 juni 2024 
08:15 - 08:30  Pim Koersen Openen 
08:30 - 10:15  MO12-2 Meisjes O12-2 Bardienst 
08:30 - 10:15  MO9-2 Meisjes O9-2 Bardienst 
08:30 - 10:15  MO9-3 Meisjes O9-3 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO10-1 Meisjes O10-1 Bardienst 
10:15 - 12:00  MO10-4 Meisjes O10-4 Bardienst 
10:15 - 12:00  MO9-5 Meisjes O9-5 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO9-1 Meisjes O9-1 ZOP-dienst 
12:00 - 13:45  MO12-3 Meisjes O12-3 Bardienst 
12:00 - 13:45  JO14-1 Jongens O14-1 Bardienst 
13:45 - 15:30  JO18-1 Jongens O18-1 Bardienst 
13:45 - 15:30  MO12-5 Meisjes O12-5 Bardienst 
15:30 - 17:15  JO12-1 Jongens O12-1 Bardienst 
15:30 - 17:15  MO18-1 Meisjes O18-1 Bardienst 
17:15 - 19:00  JO14-1 Jongens O14-1 Bardienst 
17:15 - 19:00  JO16-1 Jongens O16-1 Bardienst 
19:00 - 19:15  JO12-2 Jongens O12-2 Clubhuisdienst 
19:00 - 19:15  Ingrid van Dam Sluiten 
zondag 2 juni 2024 
09:00 - 09:15  Jeroen Caminada Openen 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Catalina Arkesteijn Bardienst 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Emme-Lot Beijsens Bardienst 
10:45 - 12:15  H4 Heren 4 Bardienst 
12:15 - 13:45  H2 Heren 2 Bardienst 
13:45 - 15:15  D3 Dames 3 Bardienst 
15:15 - 16:45  DO25-1 Dames O25-1 Bardienst 
16:45 - 18:15  HO25-1 Heren O25-1 Bardienst 
18:30 - 18:45  Ingrid van Dam Sluiten 
maandag 3 juni 2024 
16:45 - 17:00  Tijn van Wegen Openen 
22:30 - 22:45  Simone Katier Sluiten 
dinsdag 4 juni 2024 
16:30 - 16:45  Esther Wories-Gardenier Openen 
22:30 - 22:45  Geert-Willem van Weert Sluiten 
woensdag 5 juni 2024 
16:45 - 17:00  Kevin Koster Openen 
22:30 - 22:45  Jacqueline van der Schaar - Rutten Sluiten 
donderdag 6 juni 2024 
16:30 - 16:45  Caroline Bossers Openen 
22:30 - 22:45  Ingrid van Dam Sluiten 
zaterdag 8 juni 2024 
08:15 - 08:30  Pim Koersen Openen 
08:30 - 10:15  JO8-1 Jongens O8-1 Bardienst 
08:30 - 10:15  MO8-3 Meisjes O8-3 Bardienst 
08:30 - 10:15  JO8-2 Jongens O8-2 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO12-1 Meisjes O12-1 Bardienst 
10:15 - 12:00  MO8-2 Meisjes O8-2 Bardienst 
10:15 - 12:00  JO8-3 Jongens O8-3 Wedstrijdtafel 
10:15 - 12:00  MO18-1 Meisjes O18-1 ZOP-dienst 
12:00 - 13:45  JO14-3 Jongens O14-3 Bardienst 
12:00 - 13:45  MO14-2 Meisjes O14-2 Bardienst 
13:45 - 15:30  MO14-4 Meisjes O14-4 Bardienst 
13:45 - 15:30  JO12-3 Jongens O12-3 Bardienst 
15:30 - 17:15  JO16-2 Jongens O16-2 Bardienst 
15:30 - 17:15  MO12-4 Meisjes O12-4 Bardienst 
17:30 - 17:45  MO14-5 Meisjes O14-5 Clubhuisdienst 
18:00 - 18:15  Ingrid van Dam Sluiten 
zondag 9 juni 2024 
09:00 - 09:15  Jeroen Caminada Openen 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Douwe Hofstra Bardienst 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Stan Hogerhuis Bardienst 
10:45 - 12:15  H30-1 Heren 30-1 Bardienst 
12:15 - 13:45  H3 Heren 3 Bardienst 
13:45 - 15:15  D30-1 Dames 30-1 Bardienst 
15:15 - 16:45  D1 Dames 1 Bardienst 
17:00 - 17:15  Ingrid van Dam Sluiten 
maandag 10 juni 2024 
16:45 - 17:00  Tijn van Wegen Openen 
22:30 - 22:45  Marthijn Dresme Sluiten 
dinsdag 11 juni 2024 
16:30 - 16:45  Esther Wories-Gardenier Openen 
22:30 - 22:45  Vikko Smit Sluiten 
woensdag 12 juni 2024 
16:45 - 17:00  Tijn van Wegen Openen 
22:30 - 22:45  Onno van de Sande Sluiten 
donderdag 13 juni 2024 
16:30 - 16:45  Caroline Bossers Openen 
22:30 - 22:45  Ingrid van Dam Sluiten 
zondag 16 juni 2024 
10:00 - 10:15  Joost van Rijn Openen 
14:00 - 14:15  Ingrid van Dam Sluiten