Agenda
22-9  Bestuursvergadering
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
Hele agenda
Sponsor nieuws
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Jongens C3

Teamfoto

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Spel U/T  Locatie 
19 sep 11722 Hockey Club Rotterdam JC6 10:25 uit route
   Rijswijk svp ander tenue. Corona maatregelen van kracht, zie website.  
26 sep 11770 HCGO JC1 12:40 thuis Veld 1
   NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
3 okt 11818 Ring Pass Delft JC3 13:15 uit route
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Rijswijk JC3 2 6 2 0 0 9 1 0
2 Goeree Overflakkee JC1 2 6 2 0 0 8 1 0
3 Ring Pass Delft JC3 2 3 1 0 1 6 5 0
4 Leiden JC5 2 3 1 0 1 3 8 0
5 Wateringse veld JC2 2 0 0 0 2 1 6 0
6 Rotterdam JC6 2 0 0 0 2 2 8 0

Uitslagenmatrix
  Leiden JC5Ring Pass Delft JC3Rijswijk JC3Rotterdam JC6Wateringse veld JC2Goeree Overflakkee JC1
Leiden JC5   3-2
Ring Pass Delft JC3   1-5
Rijswijk JC3 6-0  
Rotterdam JC6 0-5  
Wateringse veld JC2 1-3  
Goeree Overflakkee JC1 3-0  

Uitslagen
ZATERDAG 5 SEPTEMBER 2020
.. Rotterdam JC6 Ring Pass Delft JC3 0-5 Definitief
.. Rijswijk JC3 Leiden JC5 6-0 Definitief
.. Goeree Overflakkee JC1 Wateringse veld JC2 3-0 Definitief
ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2020
.. Ring Pass Delft JC3 Goeree Overflakkee JC1 1-5 Definitief
.. Wateringse veld JC2 Rijswijk JC3 1-3 Definitief
.. Leiden JC5 Rotterdam JC6 3-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2020
  Goeree Overflakkee JC1 Leiden JC5 12:40 Terrein van de Pallandpolder
  Ring Pass Delft JC3 Wateringse veld JC2 14:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Rotterdam JC6 Rijswijk JC3 10:25 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020
  Leiden JC5 Ring Pass Delft JC3 9:55 Sportpark de Krogt
  Rijswijk JC3 Goeree Overflakkee JC1 12:40 Sportp. Lange Kleiweg
  Rotterdam JC6 Wateringse veld JC2 8:40 Sportpark Hazelaarweg
ZATERDAG 3 OKTOBER 2020
  Goeree Overflakkee JC1 Rotterdam JC6 13:55 Terrein van de Pallandpolder
  Ring Pass Delft JC3 Rijswijk JC3 13:15 Sportpark 'Hof van Delft'
  Wateringse veld JC2 Leiden JC5 12:00 Wateringse Veld