Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Maarten Morrien
Trainer / Coach Sander Oostveen
Aanvoerder Laura Wientjens
Reserve-aanvoerder Astrid Lankhorst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dordrecht D1 Pijnacker D1 12:45
Barendrecht D1 Dopie D1 12:45
DSHC D1 Derby D1 12:45
IJssel D1 Pollux D1 12:45
Rijswijk D1 Liberty D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJssel D1 16 32 9 5 2
2 DSHC D1 16 30 10 0 6
3 Derby D1 17 30 9 3 5
4 Pollux D1 16 28 8 4 4
5 Dordrecht D1 16 26 8 2 6
6 Pijnacker D1 17 21 5 6 6
7 Dopie D1 16 19 6 1 9
8 Rijswijk D1 16 18 5 3 8
9 Waalwijk D1 17 18 5 3 9
10 Barendrecht D1 16 18 5 3 8
11 Liberty D1 17 15 5 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHC Liberty D1 12:45 thuis - Veld 1
2 jun HC Pijnacker D1 12:45 uit
9 jun H.C. Derby D1 12:45 thuis - Veld 1
16 jun Hockeyclub Barendrecht D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Liberty D1 Waalwijk D1 (3-2)final
Pijnacker D1 Pollux D1 (2-3)final
Derby D1 IJssel D1 (1-3)final
Dordrecht D1 Dopie D1 (1-0)final
DSHC D1 Rijswijk D1 (1-3)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Waalwijk D1 Pijnacker D1 (0-0)final
IJssel D1 Barendrecht D1 (6-0)final
Pollux D1 Derby D1 (1-0)final
Rijswijk D1 Dordrecht D1 (1-4)final
Dopie D1 Liberty D1 (5-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Derby D1 Waalwijk D1 (3-2)scheduled
Barendrecht D1 Pollux D1 (2-0)final
Rijswijk D1 Dopie D1 (0-1)final
Pijnacker D1 Liberty D1 (1-2)final
DSHC D1 IJssel D1 (0-3)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Pollux D1 DSHC D1 (1-0)final
Waalwijk D1 Barendrecht D1 (2-0)final
Liberty D1 Derby D1 (3-1)final
Dopie D1 Pijnacker D1 (2-4)final
IJssel D1 Dordrecht D1 (3-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D1 Waalwijk D1 (6-1)final
Dordrecht D1 Pollux D1 (0-2)final
Derby D1 Pijnacker D1 (1-1)final
Barendrecht D1 Liberty D1 (2-1)final
Rijswijk D1 IJssel D1 (0-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Waalwijk D1 Dordrecht D1 (0-1)final
Liberty D1 DSHC D1 (1-2)final
Dopie D1 Derby D1 (2-3)final
Pollux D1 Rijswijk D1 (1-1)final
Pijnacker D1 Barendrecht D1 (2-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
DSHC D1 Pijnacker D1 (3-1)final
Dordrecht D1 Liberty D1 (5-1)final
IJssel D1 Dopie D1 (6-3)final
Barendrecht D1 Derby D1 (1-2)final
Rijswijk D1 Waalwijk D1 (3-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Liberty D1 Rijswijk D1 (5-1)final
Pijnacker D1 Dordrecht D1 (3-2)final
Pollux D1 IJssel D1 (1-1)final
Derby D1 DSHC D1 (0-1)final
Dopie D1 Barendrecht D1 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Pollux D1 Dopie D1 (1-0)final
DSHC D1 Barendrecht D1 (0-1)final
IJssel D1 Waalwijk D1 (4-1)final
Dordrecht D1 Derby D1 (1-4)final
Rijswijk D1 Pijnacker D1 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Derby D1 Rijswijk D1 (1-0)final
Barendrecht D1 Dordrecht D1 (1-1)final
Liberty D1 IJssel D1 (3-4)final
Waalwijk D1 Pollux D1 (1-0)final
DSHC D1 Dopie D1 (5-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Dopie D1 Waalwijk D1 (3-3)final
Pollux D1 Liberty D1 (3-1)final
Dordrecht D1 DSHC D1 (1-0)final
IJssel D1 Pijnacker D1 (1-1)final
Rijswijk D1 Barendrecht D1 (4-0)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Waalwijk D1 Liberty D1 (1-0)final
IJssel D1 Derby D1 (4-4)final
Pollux D1 Pijnacker D1 (2-2)final
Rijswijk D1 DSHC D1 (2-1)final
Dopie D1 Dordrecht D1 (5-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Derby D1 Pollux D1 (1-0)final
Barendrecht D1 IJssel D1 (1-1)final
Liberty D1 Dopie D1 (1-2)final
Pijnacker D1 Waalwijk D1 (3-0)final
Dordrecht D1 Rijswijk D1 (3-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Liberty D1 Pijnacker D1 (0-2)final
IJssel D1 DSHC D1 (2-5)final
Pollux D1 Barendrecht D1 (3-0)final
Dopie D1 Rijswijk D1 (3-1)final
Waalwijk D1 Derby D1 (1-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
DSHC D1 Pollux D1 (1-0)final
Dordrecht D1 IJssel D1 (3-1)final
Pijnacker D1 Dopie D1 (2-1)final
Derby D1 Liberty D1 (3-1)final
Barendrecht D1 Waalwijk D1 (2-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Pijnacker D1 Derby D1 (1-1)final
Waalwijk D1 DSHC D1 (1-2)final
Liberty D1 Barendrecht D1 (0-2)final
IJssel D1 Rijswijk D1 (2-2)final
Pollux D1 Dordrecht D1 (2-2)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Dordrecht D1 Waalwijk D1 (2-1)final
Barendrecht D1 Pijnacker D1 (1-0)final
DSHC D1 Liberty D1 (1-0)final
Derby D1 Dopie D1 (3-2)scheduled
Rijswijk D1 Pollux D1 (1-2)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Waalwijk D1 Rijswijk D1 (0-2)final
Liberty D1 Dordrecht D1 (1-0)final
Pijnacker D1 DSHC D1 (1-4)final
Dopie D1 IJssel D1 (1-3)final
Derby D1 Barendrecht D1 (2-1)final