Trainingsschema

Dit schema loopt van 20-6-2022 t/m 4-7-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens D2 volgend seizoen V3 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D4 volgend seizoen V3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens A1 volgend seizoen V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens B2 volgend seizoen V2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes D1 volgend seizoen V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A2 volgend seizoen V3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A3 volgend seizoen V3 - CD
18:45 - 20:00 Meisjes A4 volgend seizoen V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C2 volgend seizoen V3 - AB
17:15 - 18:45 Jongens C3 volgend seizoen V4 - AB
17:15 - 18:45 Jongens D1 volgend seizoen V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C2 volgend seizoen V1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D2 volgend seizoen V4 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D3 volgend seizoen V2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D5 volgend seizoen V3 - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 volgend seizoen V1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens C1 volgend seizoen V4 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 volgend seizoen V2 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 volgend seizoen V2 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 volgend seizoen V3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B3 volgend seizoen V3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B4 volgend seizoen V4 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C1 volgend seizoen V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 V2
20:30 - 22:00 Heren 1 V1
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens D2 volgend seizoen V1 - AB
18:00 - 19:15 Jongens D3 volgend seizoen V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D4 volgend seizoen V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 volgend seizoen V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A1 volgend seizoen V2 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B2 volgend seizoen V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes C3 volgend seizoen V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Jongens C3 volgend seizoen V4 - AB
17:15 - 18:45 Jongens D1 volgend seizoen V2 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes A2 volgend seizoen V2 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C2 volgend seizoen V3 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D1 volgend seizoen V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 volgend seizoen V4 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D3 volgend seizoen V1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D4 volgend seizoen V3 - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 volgend seizoen V3 - AB
18:45 - 20:15 Jongens C1 volgend seizoen V4 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 volgend seizoen V1 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B1 volgend seizoen V1 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 volgend seizoen V3 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B4 volgend seizoen V4 - CD
18:45 - 20:15 Meisjes C1 volgend seizoen V2
20:30 - 22:00 Dames 1 V1
20:30 - 22:00 Heren 1 V2
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Jongens C2 volgend seizoen V2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D3 volgend seizoen V1 - CD
18:00 - 19:15 Jongens D4 volgend seizoen V2 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 volgend seizoen V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C4 volgend seizoen V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 volgend seizoen V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B3 volgend seizoen V1 - AB