Agenda
22-9  Bestuursvergadering
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 26 sep -  zon 27 sep -  maa 28 sep -  woe 30 sep -  zat 3 okt -  zon 4 okt -  woe 7 okt -  zat 10 okt - 

laat schema zien voor

3 oktober | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A2 10942 Ring Pass Delft JA2 15:50 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: HJ2 Heren Jong 2
Jongens B2 11329 Klein Zwitserland JB2 12:40 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Pim Koersen (Heren B) en Rogier Broekman
Jongens C1 11831 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC2 14:00 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Rick de Ridder (Jong Heren 1) en Oscar Reiche (Heren A)
Jongens C2 11815 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC3 11:30 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: HJ2 Heren Jong 2
Jongens D1 12490 Ring Pass Delft JD1 10:20 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Patrick van Hijkoop en Bram van Hijkoop (Jongens C1)
Jongens D3 12442 Leidse Hockey Club Roomburg JD5 17:40 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Libor Debeus (Jongens A2) en Victor Sterk (Jongens A2)
Meisjes A4 13213 HC Schiedam MA3 16:20 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: DJ1 Dames Jong 1
Meisjes B1 14313 De Kieviten MB1 08:30 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Gert-Jan Spuij en Patrick van Hijkoop
Meisjes B2 14274 HV Westland MB2 12:10 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Tom van Essenberg (Heren B) en Wouter Koersen (Heren B)
Meisjes C2 15547 Klein Zwitserland MC3 14:30 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Pablo Blanco (Jongens B2) en Quinten Broekman (Jongens B2)
Meisjes C4 15529 Hockey Club Wateringseveld Veld MC3 17:00 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: DJ1 Dames Jong 1
Meisjes D4 16891 hdm MD11 13:20 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Oliver Klein (Jongens A2) en Hidde van de Rijke (Jongens A2)
Meisjes D5 16886 Hockey Club Wateringseveld Veld MD6 15:10 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Luc van Kalveen (Jongens B2) en Merijn Hoogveld (Jongens B2)

3 oktober | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (6-tal) 7256 Klein Zwitserland J6E1 08:15 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Jongens E1 (8-tal) 6737 Hockey Club Rotterdam J8E2 09:45 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Jongens E3 (6-tal) 7033 Hockey Club Wateringseveld Veld J6E3 09:20 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Jongens E3 (8-tal) 6763 MHC Forescate J8E3 08:25 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Jongens F1 7719 Klein Zwitserland JF1 09:20 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes E1 (8-tal) 8406 LOHC M8E1 09:45 Veld 2 CD info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes E2 (6-tal) 9315 Klein Zwitserland M6E4 08:15 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes E3 (6-tal) 9277 V.M.H.C. CARTOUCHE M6E5 09:20 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes E3 (8-tal) 8369 hdm M8E6 08:25 Veld 2 CD info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes E5 (6-tal) 9314 HGC M6E8 10:25 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes F1 10352 HGC MF1 08:15 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes F4 10317 HV Westland MF3 09:20 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Meisjes F5 10315 Klein Zwitserland MF8 08:15 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  

3 oktober | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A1 6789 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JA1 15:50 uit -   info Nee
Jongens B1 7251 Dordrechtse Mixed Hockey Club JB1 10:15 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B3 11324 HC Ypenburg JB3 17:25 uit -   info Nee
Jongens C3 11818 Ring Pass Delft JC3 13:15 uit -   info Nee
Jongens D2 12445 HV Westland JD1 08:45 uit -   info Nee
Jongens D4 12479 MHC Forescate JD4 10:05 uit -   info Nee
Meisjes A1 13201 HV Westland MA1 12:25 uit -   info Nee
Meisjes A2 13265 HV Spijkenisse MA1 11:15 uit -   info Nee
Meisjes A3 13224 HV Westland MA3 16:15 uit -   info Nee
Meisjes B3 14278 D.H.C. Hudito MB2 15:15 uit -   info Nee
Meisjes B4 14237 HC Nieuwkoop MB1 11:30 uit -   info Nee
Meisjes C1 16259 Ring Pass Delft MC1 10:30 uit -   info Nee
Meisjes C3 15453 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC6 16:10 uit -   info Nee
Meisjes C5 15454 HDS MC5 12:15 uit -   info Nee
Meisjes D1 16964 V.M.H.C. CARTOUCHE MD1 10:15 uit -   info Nee
Meisjes D2 16999 HV Victoria MD4 08:35 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 16984 HC Ypenburg MD5 10:10 uit -   info Nee

3 oktober | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E2 (6-tal) 7274 Ring Pass Delft J6E1 08:30 uit -   info Nee
  Ruitenburg A  
Jongens E2 (8-tal) 6538 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J8E2 13:00 uit -   info Nee
Jongens E4 (8-tal) 6734 G.H.C. RAPID J8E1 09:00 uit -   info Nee
  Veld 3CD  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F2 7723 MHC Forescate JF1 09:00 uit -   info Nee
Jongens F3 7726 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JF2 08:15 uit -   info Nee
Meisjes E1 (6-tal) 9269 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E1 09:00 uit -   info Nee
  Veld 2C  
Meisjes E2 (8-tal) 8379 HC Waddinxveen M8E1 09:30 uit -   info Nee
  Veld 2CD Check Hcwaddinxveen.nl voor coronamaatregelen. Registratie verplicht  
Meisjes E4 (6-tal) 9320 LOHC M6E6 09:45 uit -   info Nee
  veld 5a. Check www.lohc.nl voor Corona update. Registratie vanaf 13 jaar verplicht.  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E4 (8-tal) 8367 HDS M8E4 08:45 uit -   info Nee
  Veld 3 C/D let op veld klaarzetten  
Meisjes F2 10377 Craeyenhout MF2 08:15 uit -   info Nee
Meisjes F3 10316 MHV Evergreen MF1 09:00 uit -   info Nee