Agenda
22-9  Bestuursvergadering
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 26 sep -  zon 27 sep -  maa 28 sep -  woe 30 sep -  zat 3 okt -  zon 4 okt -  woe 7 okt -  zat 10 okt - 

laat schema zien voor

12 september | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens A1 6929 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JA1 1 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens A2 10839 HV Westland JA2 1 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens B2 11197 HV Westland JB1 6 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens C1 11696 MHC Forescate JC1 4 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens C2 11680 OMHC JC2 9 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens D1 12301 Hockey Club Rotterdam JD1 9 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens D4 12251 Klein Zwitserland JD7 0 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes A2 12918 D.H.C. Hudito MA2 3 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes A4 12937 MHV Forcial MA1 2 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes B1 13956 hdm MB2 2 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes B2 13917 HV Spijkenisse MB1 7 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes C2 15163 L.S.C. ALECTO MC2 0 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes C4 15145 HC Delfshaven MC1 6 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes D2 16493 HC Voorne MD1 5 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes D3 16492 HC De Hoeksche Waard MD3 0 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  

12 september | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens E1 (6-tal) 7144 LOHC J6E1 09:20 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Jongens E1 (8-tal) 6633 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E1 09:45 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Jongens E2 (8-tal) 6516 HGC J8E2 08:25 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Jongens F1 7623 hdm JF1 08:15 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E1 (6-tal) 8942 LOHC M6E2 08:15 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E1 (8-tal) 8190 hdm M8E2 08:25 Veld 2 CD info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E3 (6-tal) 9005 De Kieviten M6E4 08:15 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E3 (8-tal) 8153 MHC Forescate M8E2 09:45 Veld 2 CD info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes E4 (6-tal) 9484 Berkel Rodenrijs M6E9 09:20 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes F1 10168 LOHC MF1 09:20 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes F4 10133 HV Westland MF2 09:20 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes F5 10131 V.M.H.C. CARTOUCHE MF4 08:15 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen

12 september | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens B1 7335 R.M.H.C. de Pelikaan JB1 1 uit -   info Nee
Jongens B3 11209 D.H.C. Hudito JB3 5 uit -   info Nee
Jongens C3 11691 Hockey Club Wateringseveld Veld JC2 1 uit -   info Nee
Jongens D2 12256 Ring Pass Delft JD2 1 uit -   info Nee
Jongens D3 12280 HC Pijnacker JD2 0 uit -   info Nee
  Corona regels zie website HCP  
Meisjes A3 12978 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA3 5 uit -   info Nee
Meisjes B3 13968 MHV Evergreen MB1 3 uit -   info Nee
Meisjes B4 13856 HV Bleiswijk MB3 1 uit -   info Nee
Meisjes C1 16227 MHC Forescate MC1 1 uit -   info Nee
  Let op: er gelden bezoekersbeperkingen ! Zie actueel sitebericht (ook voor registratieformulier) !  
Meisjes C3 15074 HC Waddinxveen MC1 2 uit -   info Nee
Meisjes D1 16593 Klein Zwitserland MD1 4 uit -   info Nee
Meisjes D4 16542 Klein Zwitserland MD8 3 uit -   info Nee
Meisjes D5 16513 LOHC MD9 4 uit -   info Nee

12 september | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens E2 (6-tal) 7140 H.C. Derby J6E1 08:45 uit -   info Nee
Jongens E3 (6-tal) 7004 De Kieviten J6E2 08:45 uit -   info Nee
Jongens E3 (8-tal) 6644 L.S.C. ALECTO J8E2 10:30 uit -   info Nee
Jongens E4 (8-tal) 6615 Berkel Rodenrijs J8E4 10:30 uit -   info Nee
Jongens F2 7608 Klein Zwitserland JF2 09:30 uit -   info Nee
Jongens F3 7614 HC Nieuwkoop JF1 11:00 uit -   info Nee
Meisjes E2 (6-tal) 9016 hdm M6E5 09:15 uit -   info Nee
Meisjes E2 (8-tal) 8136 hdm M8E4 08:40 uit -   info Nee
Meisjes E4 (8-tal) 8122 Hockeyclub Barendrecht M8E5 12:45 uit -   info Nee
Meisjes E5 (6-tal) 9012 Klein Zwitserland M6E9 12:30 uit -   info Nee
Meisjes F2 10143 HV Victoria MF3 09:05 uit -   info Nee
Meisjes F3 10122 D.H.C. Hudito MF1 08:45 uit -   info Nee