Agenda
22-9  Bestuursvergadering
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 26 sep -  zon 27 sep -  maa 28 sep -  woe 30 sep -  zat 3 okt -  zon 4 okt -  woe 7 okt -  zat 10 okt - 

laat schema zien voor

5 september | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens A1 6928 Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 1 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens B3 11163 VMHC Pollux JB1 5 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens C3 11650 LOHC JC5 0 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens D2 12216 HC Schiedam JD2 1 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Jongens D3 12190 L.S.C. ALECTO JD3 2 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes A1 12865 Hockey Club Rotterdam MA2 1 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes A3 12888 HDS MA2 3 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes B3 13830 HC De Hoeksche Waard MB2 3 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes B4 13777 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5 4 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes C1 16215 HGC MC1 1 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes C3 14993 Schoonhovense MHC MC2 0 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes C5 14972 HCGO MC2 0 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes D1 16440 hdm MD1 19 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes D4 16339 V.M.H.C. CARTOUCHE MD8 0 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Meisjes D5 16334 Klein Zwitserland MD10 2 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  

5 september | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Veld
Jongens E1 (6-tal) HC Ypenburg J6E1 08:15 Veld 1 C info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd veld opbouwen
Jongens E1 (8-tal) D.H.C. Hudito J8E1 09:45 Veld 2 AB info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd doeltjes neerzetten, direct na afloop doeltjes terugzetten
Jongens E2 (6-tal) HDS J6E3 09:25 Veld 1 C info Nee
Oefenwedstrijd Direct na afloop veld opruimen
Jongens F3 Hockey Club Wateringseveld Veld JF1 08:15 Veld 1 B info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E1 (8-tal) HDS M8E1 09:45 Veld 2 CD info Nee
Oefenwedstrijd Direct na afloop doeltjes terugzetten
Meisjes E2 (6-tal) HDS M6E4 09:25 Veld 1 D info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd veld opbouwen, direct na afloop veld opruimen
Meisjes E3 (8-tal) Hockey Club Wateringseveld Veld M8E2 08:25 Veld 2 CD info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd doeltjes neerzetten
Meisjes F1 Rijswijksche Hockey Club MF2 08:15 Veld 1 A info Nee
Oefenwedstrijd Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes F3 D.H.C. Hudito MF3 09:25 Veld 1 A info Nee
Oefenwedstrijd Direct na afloop veld opruimen
Meisjes F5 HV Westland MF1 09:25 Veld 1 B info Nee
Oefenwedstrijd Direct na afloop veld opruimen

5 september | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens A2 10814 V.M.H.C. CARTOUCHE JA2 3 uit -   info Nee
Jongens B1 7404 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JB1 2 uit -   info Nee
Jongens B2 11161 L.S.C. ALECTO JB1 3 uit -   info Nee
Jongens C1 11625 Klein Zwitserland JC2 0 uit -   info Nee
Jongens C2 11634 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC3 0 uit -   info Nee
Jongens D1 12198 R.H.V. Leonidas JD1 5 uit -   info Nee
Jongens D4 12228 LOHC JD6 1 uit -   info Nee
Meisjes A2 12883 HC Ypenburg MA2 1 uit -   info Nee
Meisjes A4 12858 HV Spijkenisse MA2 4 uit -   info Nee
Meisjes B1 13772 V.M.H.C. CARTOUCHE MB2 0 uit -   info Nee
Meisjes B2 13787 Hockey Club Wateringseveld Veld MB1 4 uit -   info Nee
Meisjes C2 14962 V.M.H.C. CARTOUCHE MC3 1 uit -   info Nee
Meisjes C4 14935 HV Westland MC5 3 uit -   info Nee
Meisjes D2 16462 Hockeyclub Barendrecht MD3 1 uit -   info Nee
Meisjes D3 16437 HV Bleiswijk MD2 2 uit -   info Nee

5 september | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Veld
Jongens E2 (8-tal) HC Ypenburg J8E2 08:30 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Jongens E3 (6-tal) Hockey Club Wateringseveld Veld J6E1 09:30 uit -   info Nee
Oefendrieluik: 9:00 HCWV J6E1 - HCWV J6E2, 9:30 HCWV J6E2 - Rijswijk J6E3, 10:00 Rijswijk J6E3 - HCWV J6E1.
Jongens E3 (8-tal) Hockey Club Wateringseveld Veld J8E1 09:00 uit -   info Nee
Oefendrieluik: 8:30 HCWV J8E1 - Westland J8E1 9:00 Westland J8E1 - Rijswijk J8E3 9:30 Rijswijk J8E3 - HCWV J8E1
Jongens E4 (8-tal) HDS J8E2 10:30 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Jongens F1 D.H.C. Hudito JF1 08:45 uit -   info Nee
Oefendrieluik met JF2 en Hudito JF1
Jongens F2 D.H.C. Hudito JF1 08:45 uit -   info Nee
Oefendrieluik met JF1 en Hudito JF1
Meisjes E1 (6-tal) HDS M6E1 08:30 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes E2 (8-tal) HV Westland M8E1 10:00 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes E3 (6-tal) D.H.C. Hudito M6E2 09:00 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes E4 (6-tal) HC Ypenburg M6E4 08:30 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes E4 (8-tal) HDS M8E4 08:45 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes E5 (6-tal) HV Westland M6E4 08:15 uit -   info Nee
Oefendrieluik: 8:15 - 8:40 Westland M6E4 - Rijswijk M6E5, 8:50 - 9:15 Rijswijk M6E5 - Ypenburg M6E5, 9:25 - 9:50 Westland M6E4 - Ypenburg M6E5
Meisjes F2 Rijswijksche Hockey Club MF1 08:15 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd
Meisjes F4 HDS MF3 08:45 uit -   info Nee
Oefenwedstrijd