HOME
RHC
Welkom bij RHC
Bestuur en commissies
Reglementen
Bijzondere leden
Vertrouwenspersoon
Gevonden voorwerpen
Tenue
Accomodatie
HOCKEY
Hockey op RHC
Jongste jeugd
Clinic
Jeugd
Senioren
Trimmers
Teams veld
Teams zaal
Trainingsschema
Wedstrijdschema
Major domus
Uitslagen
Barschema
Spelregels en arbitrage
Toernooien
LID WORDEN
Lid worden
Contributie
Inschrijfformulier
Opzeggen
Beheer lidgegevens
SPONSORING
Sponsor worden
Onze sponsoren
Vrienden van Rijswijk
Teamsponsoring
Bordsponsoring
NIEUWS
CONTACT
Contactformulier
INLOGGEN
Home
Hockey
Uitslagen
Uitslagen
woensdag 17 april 2024
maandag 15 april 2024
zondag 14 april 2024
zaterdag 13 april 2024
vrijdag 12 april 2024
woensdag 10 april 2024
zondag 7 april 2024
zaterdag 6 april 2024
woensdag 3 april 2024
maandag 1 april 2024
zaterdag 30 maart 2024
dinsdag 26 maart 2024
maandag 25 maart 2024
zondag 24 maart 2024
zaterdag 23 maart 2024
vrijdag 22 maart 2024
donderdag 21 maart 2024
woensdag 20 maart 2024
maandag 18 maart 2024
zondag 17 maart 2024
zaterdag 16 maart 2024
maandag 11 maart 2024
zondag 10 maart 2024
zaterdag 9 maart 2024
vrijdag 8 maart 2024
maandag 4 maart 2024
zondag 3 maart 2024
zaterdag 2 maart 2024
donderdag 29 februari 2024
dinsdag 27 februari 2024
maandag 26 februari 2024
zondag 25 februari 2024
zaterdag 24 februari 2024
donderdag 22 februari 2024
zondag 18 februari 2024
maandag 12 februari 2024
zondag 11 februari 2024
zaterdag 10 februari 2024
donderdag 8 februari 2024
dinsdag 6 februari 2024
maandag 5 februari 2024
zondag 4 februari 2024
zaterdag 3 februari 2024
maandag 29 januari 2024
zondag 28 januari 2024
zaterdag 27 januari 2024
zondag 21 januari 2024
zaterdag 20 januari 2024
zondag 14 januari 2024
zaterdag 13 januari 2024
maandag 8 januari 2024
zondag 7 januari 2024
zaterdag 6 januari 2024
vrijdag 29 december 2023
zondag 17 december 2023
zaterdag 16 december 2023
woensdag 13 december 2023
maandag 11 december 2023
zondag 10 december 2023
zaterdag 9 december 2023
vrijdag 8 december 2023
woensdag 6 december 2023
maandag 4 december 2023
zondag 3 december 2023
zaterdag 2 december 2023
woensdag 29 november 2023
zondag 26 november 2023
zaterdag 25 november 2023
donderdag 23 november 2023
woensdag 22 november 2023
maandag 20 november 2023
zondag 19 november 2023
zaterdag 18 november 2023
woensdag 15 november 2023
maandag 13 november 2023
zondag 12 november 2023
zaterdag 11 november 2023
vrijdag 10 november 2023
woensdag 8 november 2023
maandag 6 november 2023
zondag 5 november 2023
zaterdag 4 november 2023
maandag 30 oktober 2023
zondag 29 oktober 2023
zaterdag 28 oktober 2023
woensdag 25 oktober 2023
maandag 23 oktober 2023
zaterdag 21 oktober 2023
zondag 15 oktober 2023
vrijdag 13 oktober 2023
donderdag 12 oktober 2023
woensdag 11 oktober 2023
maandag 9 oktober 2023
zondag 8 oktober 2023
zaterdag 7 oktober 2023
woensdag 4 oktober 2023
zondag 1 oktober 2023
zaterdag 30 september 2023
donderdag 28 september 2023
zondag 24 september 2023
zaterdag 23 september 2023
woensdag 20 september 2023
zondag 17 september 2023
zaterdag 16 september 2023
woensdag 13 september 2023
zondag 10 september 2023
zaterdag 9 september 2023
dinsdag 5 september 2023
zondag 3 september 2023
zaterdag 2 september 2023
donderdag 31 augustus 2023
dinsdag 29 augustus 2023
zondag 27 augustus 2023
zaterdag 26 augustus 2023
woensdag 23 augustus 2023
zondag 20 augustus 2023
zaterdag 19 augustus 2023
donderdag 17 augustus 2023
zondag 13 augustus 2023
zaterdag 12 augustus 2023
zaterdag 10 juni 2023
zondag 13 november 2022
Trim- en Training
Wedstrijd schema
Bar schema
Major domus
Heren 1
Dames 1
Teams
Jongens
Jongens O6
Jongens O8-1
Jongens O8-2
Jongens O8-3
Jongens O8-4
Jongens O10-1
Jongens O10-2
Jongens O12-1
Jongens O12-2
Jongens O12-3
Jongens O14-1
Jongens O14-2
Jongens O14-3
Jongens O16-1
Jongens O16-2
Jongens O18-1
Jongens O18-2
Jongens O10-1 (Z)
Jongens O10-2 (Z)
Jongens O12-1 (Z)
Jongens O12-2 (Z)
Jongens O12-3 (Z)
Jongens O14-1 (Z)
Jongens O14-2 (Z)
Jongens O14-3 (Z)
Jongens O14-4 (Z)
Jongens O16-1 (Z)
Jongens O16-2 (Z)
Jongens O18-1 (Z)
Jongens O18-2 (Z)
Jongens O12-12C (Z)
Jongens O14-12C (Z)
Jongens O18-11C (Z)
Meisjes
Meisjes O6
Meisjes O8-1
Meisjes O8-2
Meisjes O8-3
Meisjes O10-1
Meisjes O10-2
Meisjes O10-3
Meisjes O10-4
Meisjes O12-1
Meisjes O12-2
Meisjes O12-3
Meisjes O12-4
Meisjes O12-5
Meisjes O14-1
Meisjes O14-2
Meisjes O14-3
Meisjes O14-4
Meisjes O14-5
Meisjes O16-1
Meisjes O16-2
Meisjes O16-3
Meisjes O18-1
Meisjes O18-2
Meisjes O18-3
Meisjes O18-4 (Z)
Meisjes O10-1 (Z)
Meisjes O10-2 (Z)
Meisjes O10-3 (Z)
Meisjes O10-4 (Z)
Meisjes O12-1 (Z)
Meisjes O12-2 (Z)
Meisjes O12-3 (Z)
Meisjes O12-4 (Z)
Meisjes O12-5 (Z)
Meisjes O12-6 (Z)
Meisjes O14-1 (Z)
Meisjes O14-2 (Z)
Meisjes O14-3 (Z)
Meisjes O14-4 (Z)
Meisjes O14-5 (Z)
Meisjes O14-6 (Z)
Meisjes O16-1 (Z)
Meisjes O16-2 (Z)
Meisjes O16-3 (Z)
Meisjes O18-1 (Z)
Meisjes O18-2 (Z)
Meisjes O18-3 (Z)
Meisjes O12-12C (Z)
Meisjes O14-12C (Z)
Meisjes O18-11C (Z)
Agenda
26-4
VRIJMIBO | RHC Friday Event
3-5
Silver Cup Heren | Warande - Rijswijksche H.C.
12-5
Clinic O8-O12 | Dames 1
18-5
Jeugdkamp 2024 | 18-20 mei
24-5
Senioren: Teamsamenstelling 24-25 | Friday Event
Bekijk de agenda