Agenda
13-2  Scheidsrechterscursus B-jeugd
25-2  Scheidsrechtersexamen B-jeugd
8-3  Trainersworkshop #4
10-3  Coachavond #4
14-3  Trainerscafé #4
15-3  TD
25-3  Reanimatie/AED training
Hele agenda
Sponsor nieuws
Organisatie
◄ ◄ BESTUUR ► ► Email sturen naar      ◄ ◄ BESTUUR ► ►
Voorzitter  Email sturen naar     Voorzitter
  Remco van Oyen     
Secretaris  Email sturen naar    Secretaris
  Floortje Wapenaar     
Penningmeester  Email sturen naar   Penningmeester
  Olivier Maas     
Bestuurslid Jeugdhockey (ad interim)  Email sturen naar  Bestuurslid Jeugdhockey (ad interim)
  Hanneke van Zanten     
Bestuurslid Seniorenhockey  Email sturen naar  Bestuurslid Seniorenhockey
  Remco van Oyen     
Bestuurslid Organisatie  Email sturen naar Bestuurslid Organisatie
  Elise Réparon  Foto aanwezig    
◄ ◄ PORTEFEUILLE VOORZITTER ► ►
Communicatiecommissie  Email sturen naar Communicatiecommissie
  Tom van Essenberg  Voorzitter   
  Ellen Franke     
  Arnout Guns  Communicatie   
Erevoorzitter  Email sturen naar Erevoorzitter
  Hans Speetjens     
Materiaalcommissaris  Email sturen naar Materiaalcommissaris
  Joost van Rijn  Foto aanwezig    
Vertrouwenspersoon  Email sturen naar Vertrouwenspersoon
  Marjon de Koning     
  Gert-Jan Spuij  Communicatie   
◄ ◄ PORTEFEUILLE SECRETARIS ► ►
Ledenadministratie  Email sturen naar Ledenadministratie
  Patrick van Hijkoop  Foto aanwezig    
LISA-beheer  Email sturen naar LISA-beheer
  Patrick van Hijkoop  Foto aanwezig    
Redactie  Email sturen naar Redactie
  Titia Sterk - Hermans     
  Ellen Franke     
Redactie Facebook  Email sturen naar Redactie Facebook
  Joost van Rijn  Foto aanwezig    
Webmaster  Email sturen naar Webmaster
  Patrick van Hijkoop  Foto aanwezig    
Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd 
  Joke Hendriks     
Wedstrijdsecretaris Senioren en Jeugd  Email sturen naar Wedstrijdsecretaris Senioren en Jeugd
  Dorien van Meeteren - Veraart     
Zaalcommissie  Email sturen naar Zaalcommissie
◄ ◄ PORTEFEUILLE PENNINGMEESTER ► ►
Administratie  Email sturen naar Administratie
  Patrick van Hijkoop  Foto aanwezig    
Sponsorcommissie  Email sturen naar Sponsorcommissie
  Jeroen Glen  Voorzitter   
  Han de Koning     
  Patrick Dekker     
  Henk Brandon     
  Ilse Smit     
  Tiffany Vogelaar     
◄ ◄ PORTEFEUILLE BESTUURSLID JEUGDHOCKEY ► ►
Commissie Jeugdhockey  Email sturen naar Commissie Jeugdhockey
  Rogier Hendriks  Lijncoördinator A/B jongens   
  Ilona Scholten  Lijncoördinator B meisjes   
  Hanneke van Zanten  Voorzitter   
  Jeffrie Dispa  Lijncoördinator C meisjes   
  Leo Slinkert  Lijncoördinator B meisjes   
  Harold Elshof  Lijncoördinator D meisjes   
  Miriam Staring  Coördinator Jongste Jeugd   
  Esther Toet  Communicatie en ondersteuning   
  Adriënne Lagrand - Hendriks  Lijncoördinator A meisjes   
  Jeroen van der Vlugt  Lijncoördinator C jongens   
  Sven van de Wetering  Lijncoördinator D jongens   
Commissie Jongste JeugdHockey  Email sturen naar Commissie Jongste JeugdHockey
  Miriam Staring  Voorzitter   
  Koen van Hartevelt  Lijncoördinator E meisjes   
  Eline Nijhof  Lijncoördinator F jongens   
  Christina Jesselsen  Lijncoördinator F meisjes   
  Alette Klok  Lijncoördinator Benjamins   
  Hein Machielse  Lijncoördinator Kabouters   
  Marcel Malaihollo  Activiteiten / Toernooien   
  Esther Cobussen  Lijncoördinator E jongens 1E   
  Michellina Wouters - van Daalen  Lijncoördinator E jongens 2E   
  Yvonne Levelt - de Haas  Activiteiten / Toernooien   
◄ ◄ PORTEFEUILLE BESTUURSLID SENIORENHOCKEY ► ►
  Remco van Oyen  Voorzitter   
Commissie Seniorenhockey  Email sturen naar  Commissie Seniorenhockey
  Joost van Rijn  Foto aanwezig Lijncoördinator Prestatiehockey   
  Jard Schiphorst  Lijncoördinator Dames Recreatie   
  Sebastiaan Boone  Lijncoördinator Heren Recreatie   
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie
  Pieter van Meeteren  Voorzitter   
  Jonathan Spuij     
Keepercommissaris  Email sturen naar Keepercommissaris
  Felix Dorst     
◄ ◄ PORTEFEUILLE BESTUURSLEDEN HOCKEY ► ►
Technische Commissie  Email sturen naar  Technische Commissie
  Martijn Noest  Meisjes ABCD | Opleiding   
  Geert Jan Dickhoff  Jongens ABCD   
  Iris Kamphuis  Jongste Jeugd en Sportcultuur   
  Machteld van Rede  Communicatie en ondersteuning   
  Geert-Willem van Weert  Foto aanwezig Jongens ABCD   
  George Dessing  Meisjes ABCD | Opleiding   
  Ton Buskens  Voorzitter   
Trainingsmanager  Email sturen naar  Trainingsmanager
  Remco van Oyen     
Technisch Adviseur 
  Remco Hartgers     
◄ ◄ PORTEFEUILLE BESTUURSLID ORGANISATIE ► ►
Barcommissie  Email sturen naar Barcommissie
  Sabine Reinigert  Voorzitter   
  Elise Réparon  Foto aanwezig    
  Pim Koersen  Foto aanwezig    
  Patrick Dekker     
  Susan Jansen - Chew     
  Erwin Wupkes     
  Marco Nout     
Evenementencommissie  Email sturen naar Evenementencommissie
  Nino van den IJssel  Voorzitter   
  Ariël van der Meij     
  Kim van der Weegen     
  Marije Ekhart     
  Anouk Esveld     
Jeugdkampcommissie  Email sturen naar Jeugdkampcommissie
  Remco van Oyen  Voorzitter   
  Jessica van Beyeren Bergen en Henegouwen     
  Geert Jan Dickhoff     
  Lotte Werter     
Toernooicommissie  Email sturen naar Toernooicommissie
  Krista Vink  Voorzitter   
  Sandahl Kortekaas     
  Jessica van Beyeren Bergen en Henegouwen     
  Nuria Hekman     
  Niki van Hijkoop - Gloudemans     
◄ ◄ ALV COMMISSIES ► ►
Kas Controle Commissie 
  Alita van der Sluijs - Gelling     
  Steven van der Werff     
  Leo Slinkert     
Strafcommissie 
  Hans Speetjens  Voorzitter   
  Krista Vink     
  Martijn Wories