Agenda
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
20-10  Bestuursvergadering
Hele agenda
Sponsor nieuws
Trainingsschema
Dit schema loopt van 7-9-2020 t/m 6-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Jongens C2 Noah Jansen
Pascal Metz
V1 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes C5 Maya Klein
Minou van Cromvoirt
V1 - AB
17:45 - 20:30 Keepers Trainingsgroep V2
17:45 - 19:00 Meisjes C4 Daphne Hoks
Sophie Arnold
V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Isabelle Vollering V3 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes A4 Roel van Til V1 - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B3 Marjolein Gerritsen V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes C1 Caroline Bossers
Oscar Reiche
V3 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Geert-Willem van Weert V3 - AB
20:00 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V1
20:30 - 22:00 Keepers Trainingsgroep V2 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 1 V2 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers 2 V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimmers 5 V3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D3 Jelle Klok
Sam van Rooijen
V3 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Carlijn Veen
Cato Visser
V1 - CD
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Jasmijn Schouten
Lieke Doldersum
V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D5 Marieke Ronde
Vera van Vuuren
V1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D1 Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V3 - CD
17:45 - 19:00 Jongens D2 Fleur Kleijburg
Sanjana Bridjmohan
V1 - AB
17:45 - 19:00 Jongens D4 Jesse Brandon
Tijn Anicic
V3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes A2 Marjolein Gerritsen V1 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes D1 Hilde de Koning
Sophia van Noort
V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes D2 Lacha van Venetië
Pim Koersen
V2 - AB
19:00 - 20:30 Jongens A1 Maarten Morrien V3 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B1 Olivier Roos V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens C1 Joost van Rijn
Karen Eijgenstein
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Jelmer van Oorschot
Madelon Gabler
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nino van den IJssel
Rick de Ridder
V1 - CD
19:15 - 20:45 Heren 3 V2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 1 Willem Oosterhof V1 D1: Even weken Veld 3 // H1: Oneven weken Veld 3
20:30 - 22:00 Heren 1 Joost van Nes V3 D1: Even weken Veld 3 // H1: Oneven weken Veld 3
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 Maarten Morrien V2 - AB
20:45 - 22:00 Dames 3 Joost van Rijn V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) Fenna Janbroers
Lucas Tammes
V2 - A
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) Boris van der Lubbe
Chris van 't Wout
V2 - B
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) Luc van Kalveen
Pepijn Hulshof
V2 - C
17:00 - 18:00 Jongens E4 (8-tal) V2 - D
17:00 - 18:00 Jongens F1 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F2 V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) Anna-Li Keus
Saar Groenewegen
V3 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) Nobie Dessing
Suzan Zonneveld
V3 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) Hélène Ruijgers
Nandini Anandbahadoer
V3 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) Stefano van de Wetering V3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F1 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F2 V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes F3 V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes F4 V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes F5 V1 - D
18:00 - 19:15 Jongens B2 Joost Langeveld
Olivier Augusson
V2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens C2 Noah Jansen
Pascal Metz
V2 - CD
18:00 - 19:15 Jongens C3 Thomas de Haan V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V3 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Isabelle Vollering V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C4 Daphne Hoks
Sophie Arnold
V3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A2 Niels Bos V3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B3 Pim Eindhoven V3 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Thomas de Haan V1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A4 Roel van Til V2 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B2 Geert-Willem van Weert V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Hidde Kees Caminada V2 - CD
20:30 - 22:15 Dames 4 V3 - AB
20:30 - 22:15 Dames A V2 - AB
20:30 - 22:15 Heren 4 V2 - CD
20:30 - 22:15 Jong Dames 1 V3 - CD
20:30 - 22:15 Trimmers 3 V1
20:30 - 22:15 Trimmers 4 V1
20:30 - 22:15 Trimmers 6 V1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Specialisten training Trainingsgroep V2 - CD
16:30 - 17:45 Jongens D3 Jelle Klok
Sam van Rooijen
V3 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D1 Hilde de Koning
Sophia van Noort
V2 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D3 Carlijn Veen
Cato Visser
V1 - AB
16:30 - 17:45 Meisjes D4 Jasmijn Schouten
Lieke Doldersum
V1 - CD
17:30 - 18:45 Jongens D2 Fleur Kleijburg
Sanjana Bridjmohan
V3 - CD
17:45 - 18:45 Specialisten training Trainingsgroep V3 - AB
17:45 - 19:00 Meisjes B3 Marjolein Gerritsen V1 - CD
17:45 - 19:15 Meisjes C1 Caroline Bossers
Sophia van Noort
V2 - CD
17:45 - 19:00 Meisjes C5 Maya Klein
Minou van Cromvoirt
V1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens C1 Joost van Rijn
Patrick van Hijkoop
V2 - AB
18:45 - 20:30 Dames 1 Willem Oosterhof V3 - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Jelmer van Oorschot
Madelon Gabler
V3 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B1 Damon Reinigert
Olivier Roos
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Nino van den IJssel
Rick de Ridder
V1 - CD
19:15 - 20:45 Jongens A1 Maarten Morrien V2 - CD
19:30 - 20:45 Meisjes A2 Marjolein Gerritsen V2 - AB
20:15 - 20:30 Specialisten training Trainingsgroep V3 - CD
20:30 - 20:45 Specialisten training Trainingsgroep V3 - AB
20:30 - 22:15 Dames 2 Martijn Wories V1 - AB
20:30 - 22:15 Heren 1 Joost van Nes V3 - CD
20:30 - 22:15 Heren 2 V1 - CD
20:45 - 22:15 Heren A V2 - AB
20:45 - 22:15 Heren B V2 - CD
20:45 - 22:15 Jong Heren 1 Maarten Morrien V3 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E1 (6-tal) Feline Raats
Noeky van den Berg
V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E1 (8-tal) V3 - A
17:00 - 18:00 Jongens E2 (6-tal) V1 - A
17:00 - 18:00 Jongens E2 (8-tal) V3 - B
17:00 - 18:00 Jongens E3 (6-tal) Lotte Raats
Nine van de Sande
V1 - B
17:00 - 18:00 Jongens E3 (8-tal) V3 - C
17:00 - 18:00 Jongens E4 (8-tal) V3 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (6-tal) Julie Gerla
Merel Grozema
V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E1 (8-tal) V2 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (6-tal) Yaniek van Koppen V1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E2 (8-tal) V2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (6-tal) V1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E3 (8-tal) V2 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (6-tal) Berend de Vries V1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E4 (8-tal) V2 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E5 (6-tal) V1 - D
18:00 - 19:15 Jongens D1 Hidde Kees Caminada
Raphael van Willigenburg
V2 - AB
18:00 - 19:15 Jongens D4 Thomas de Haan V1 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Anouk Aarts
Hilde de Koning
V1 - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Lacha van Venetië
Pim Koersen
V3 - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D5 Marieke Ronde
Vera van Vuuren
V2 - CD
19:15 - 20:30 Jongens A2 Niels Bos V3 - CD
19:15 - 20:30 Jongens B2 Joost Langeveld
Olivier Augusson
V1 - AB
19:15 - 20:30 Jongens B3 Pim Eindhoven V3 - AB
19:15 - 20:30 Jongens C3 Damon Reinigert V2 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Thomas de Haan V1 - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B4 Hidde Kees Caminada V2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 4 Pim Eindhoven V3 - CD
20:30 - 22:00 Jong Heren 2 Pim Eindhoven V3 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Jongens FBenjamins V2
09:30 - 10:30 Jongens Kabouters V1
09:30 - 10:30 Meisjes FBenjamins V2
09:30 - 10:30 Meisjes Kabouters V1