Agenda
22-9  Bestuursvergadering
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
Hele agenda
Sponsor nieuws
Wedstrijdschema
De eerstvolgende wedstrijddagen:
zat 26 sep -  zon 27 sep -  maa 28 sep -  woe 30 sep -  zat 3 okt -  zon 4 okt -  woe 7 okt -  zat 10 okt - 

laat schema zien voor

26 september | Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens B3 11281 R.H.V. Leonidas JB3 14:30 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Guus Doldersum (Jong Heren 2) en Tim Grozema (Jong Heren 2)
Jongens C3 11770 HCGO JC1 12:40 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Anouk Aarts (Meisjes A3) en Lynn van Velzen (Meisjes A2)
Jongens D2 12384 Dordrechtse Mixed Hockey Club JD3 12:10 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Patrick Drenth en Patrick van Hijkoop
Jongens D4 12419 Hockey Club Rotterdam JD7 17:40 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Thomas de Wild (Jongens B3) en Lucas van Weert (Jongens B3)
Meisjes A1 13110 V.M.H.C. CARTOUCHE MA2 14:00 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Patrick van Hijkoop en Geert-Willem van Weert (Heren A)
Meisjes A2 13163 HC Voorne MA2 10:50 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Willem de Wolf (Jongens A2) en Mees Waarsenburg (Jongens A2)
Meisjes A3 13132 HV Bleiswijk MA1 16:20 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Olivier Augusson (Jong Heren 2) en Brendan van der Haar (Jong Heren 2)
Meisjes B3 14149 Hockey Club Rotterdam MB7 15:50 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Bente van Elst (Meisjes A1) en Britt de Borst (Meisjes A1)
Meisjes B4 14095 Goudse MHC MB3 13:20 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Wouter Koersen (Heren B) en Saeske van der Pas (Trimmers 4)
Meisjes C1 16247 Hockey Club Rotterdam MC2 10:20 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Pim Koersen (Heren B) en Max van Rietschoten (Jong Heren 1)
Meisjes C3 15334 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC4 11:30 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Bente van Elst (Meisjes A1) en Dominique van der Zwart (Meisjes A1)
Meisjes C5 15313 MHV Evergreen MC2 15:10 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Fieke Begthel (Meisjes A2) en Fréderique Hendriks (Meisjes A2)
Meisjes D1 16808 LOHC MD1 17:00 Veld 2  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Jelle Klok (Jongens B1) en Bram van Hijkoop (Jongens C1)
Meisjes D2 16861 HC Schiedam MD3 08:30 Veld 3  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Cato Visser (Meisjes A2) en Rosa Willemse (Meisjes A2)
Meisjes D3 16860 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD4 18:10 Veld 1  info Nee
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar  
Fluiten: Ella van de Sande (Meisjes A2) en Finette Bosman (Meisjes A3)

26 september | Jongste Jeugd Thuis

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (8-tal) 6711 Ring Pass Delft J8E1 08:25 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Jongens E2 (6-tal) 7228 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J6E2 08:15 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Jongens E2 (8-tal) 6530 Klein Zwitserland J8E2 09:45 Veld 2 AB info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Jongens F2 7695 L.S.C. ALECTO JF1 09:20 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Jongens F3 7694 HC Alphen JF2 08:15 Veld 1 B info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes E1 (6-tal) 9146 Klein Zwitserland M6E2 09:20 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes E3 (8-tal) 8315 Klein Zwitserland M8E4 09:45 Veld 2 CD info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes E4 (6-tal) 9212 hdm M6E9 08:15 Veld 1 D info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes F2 10304 HGC MF2 09:20 Veld 1 C info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen
Meisjes F4 10271 HDS MF2 08:15 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Voor de wedstrijd veld opbouwen
Meisjes F5 10269 LOHC MF7 09:20 Veld 1 A info Nee
  Max. 30 min. voor aanvang aanwezig, registratie van bezoekers ouder dan 12  
Na de wedstrijd veld opruimen

26 september | Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens A1 6807 Dordrechtse Mixed Hockey Club JA1 15:25 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B1 7356 G.H.C. RAPID JB1 12:30 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Jongens B2 11302 HC Pijnacker JB1 13:00 uit -   info Nee
  Corona check www.hcpijnacker.nl  
Jongens C1 11757 Noordwijk JC1 14:00 uit -   info Nee
Jongens C2 11788 Hockey Club Rotterdam JC4 18:25 uit -   info Nee
  Rijswijk, svp ander tenue. Corona maatregelen zie website  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens D1 12391 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JD1 08:30 uit -   info Nee
Jongens D3 12410 D.H.C. Hudito JD3 09:00 uit -   info Nee
Meisjes A4 13165 HC Voorne MA3 12:30 uit -   info Nee
Meisjes B1 14123 Noordwijk MB1 16:00 uit -   info Nee
Meisjes B2 14186 HDS MB1 12:00 uit -   info Nee
Meisjes C2 15340 LOHC MC3 16:50 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes C4 15332 HV Spijkenisse MC3 11:15 uit -   info Nee
Meisjes D4 16804 Catwijck MD4 14:00 uit -   info Nee
Meisjes D5 16796 Hockey Club Rotterdam MD12 16:20 uit -   info Nee
  Rijswijk, svp ander tenue. Corona maatregelen zie website  
Let op: Uittenue mee!   

26 september | Jongste Jeugd Uit

Team Nr Tegen Tijd Veld
Jongens E1 (6-tal) 7222 MHC Forescate J6E1 14:30 uit -   info Nee
Jongens E3 (6-tal) 7025 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E2 12:00 uit -   info Nee
  Veld 2C  
Jongens E3 (8-tal) 6696 HGC J8E3 11:30 uit -   info Nee
  CD Coronamaatregelen check www.HGC.nl  
Jongens E4 (8-tal) 6727 Hockey Club Rotterdam J8E4 11:10 uit -   info Nee
  Veld 4AB. Rijswijk svp ander shirt. Corona maatregelen van kracht, zie website  
Let op: Uittenue mee!   
Jongens F1 7679 HGC JF1 09:45 uit -   info Nee
  B Coronamaatregelen check www.HGC.nl  
Meisjes E1 (8-tal) 8324 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E1 09:00 uit -   info Nee
  Veld 2AB  
Meisjes E2 (6-tal) 9148 LOHC M6E4 09:45 uit -   info Nee
  veld 5a. Check www.lohc.nl voor Corona update. Registratie vanaf 13 jaar verplicht.  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E2 (8-tal) 8341 HDS M8E3 08:45 uit -   info Nee
  Veld 3AB. Veld klaarzetten  
Meisjes E3 (6-tal) 9180 LOHC M6E5 11:30 uit -   info Nee
  Oefenveld naast veld 3. Check www.lohc.nl voor Corona update. Registratie vanaf 13 jaar verplicht.  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E4 (8-tal) 8351 Hockey Club Rotterdam M8E7 09:50 uit -   info Nee
  Veld 4CD. Rijswijk svp ander shirt. Corona maatregelen van kracht, zie website  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes E5 (6-tal) 9135 Hockey Club Wateringseveld Veld M6E3 08:15 uit -   info Nee
  veld3a  
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes F1 10284 Craeyenhout MF1 10:00 uit -   info Nee
Meisjes F3 10305 Ring Pass Delft MF1 09:45 uit -   info Nee
  DSW C