Agenda
5-10  ALV
6-10  CS-examen A- en B-jeugd
6-10  Bestuursvergadering
7-10  CS-examen A- en B-jeugd
8-10  CS-examen A- en B-jeugd
9-10  CS-examen A- en B-jeugd
20-10  Bestuursvergadering
Hele agenda
Sponsor nieuws
Barschema

Aan de hand van het trainings- en wedstrijdschema kan een team (of ouders van jeugdspelers) ingedeeld worden voor diverse taken. Het betreft dan de indeling voor de bardiensten, Major Domus, het ZOP-team en Veld- en/of Clubhuisdienst. Meer informatie over deze taken kun je vinden in onderstaande documentjes:

- Informatie Bardienst: klik hier. - Procedure Videotoren: klik hier.
- Informatie Barondersteuners: klik hier. - Informatie ZOP-team: klik hier.
- Informatie Velddienst: klik hier. - Informatie Clubhuisdienst: klik hier.
- Informatie Openen Clubhuis: klik hier.
- Informatie uitzetten veld 6x6: klik hier.
- Informatie Sluiten Clubhuis: klik hier. - Informatie uitzetten veld 8x8: klik hier.
- Informatie MD Wedstrijdtafel: klik hier. - Informatie uitzetten veld 3x3: klik hier.



De teammanagers of aanvoerders zijn verantwoordelijk voor de juiste uitvoering hiervan. In het geval dat men niet komt opdagen voor een dienst, kunnen er sancties opgelegd worden.

 

Mocht je iets op de club willen organiseren waarvoor de bar of keuken gebruikt zou moeten worden, dan kun je in deze bestandjes informatie vinden:

- Teametentjes op de club: klik hier.

- Feesten en evenementen op de club: klik hier.

- Spelregels (Verkoop) Eigen consumpties / Gebruik keuken: klik hier.

- Haal je Certificaat "Verantwoord alcohol schenken": klik hier.


Bij vragen of meer informatie kun je uiteraard contact opnemen met [email protected].


vrijdag 25 september 2020 
16:30 - 16:45  Erik-Jan van Muiswinkel Openen 
17:00 - 18:15  M6E5 Meisjes E5 (6-tal) Barmedewerker 
23:15 - 23:30  H4 Heren 4 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Nienke van der Zalm Sluiten 
zaterdag 26 september 2020 
07:30 - 07:45  Jeroen Caminada Openen 
07:45 - 09:30  JF3 Jongens F3 Barmedewerker 
07:45 - 09:30  J6E2 Jongens E2 (6-tal) Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:15  M6E1 Meisjes E1 (6-tal) Barmedewerker 
09:30 - 11:15  MF5 Meisjes F5 Wedstrijdtafel 
11:00 - 11:15  M8E3 Meisjes E3 (8-tal) ZOP-dienst 
11:15 - 13:00  MA2 Meisjes A2 Barmedewerker 
11:15 - 12:45  MC3 Meisjes C3 Wedstrijdtafel 
12:45 - 14:15  JC3 Jongens C3 Wedstrijdtafel 
13:00 - 14:45  MB4 Meisjes B4 Barmedewerker 
14:15 - 15:45  MA1 Meisjes A1 Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:30  JB3 Jongens B3 Barmedewerker 
15:45 - 17:30  MB3 Meisjes B3 Wedstrijdtafel 
16:30 - 18:00  MD1 Meisjes D1 Barmedewerker 
18:00 - 19:30  MD3 Meisjes D3 Barmedewerker 
19:15 - 19:30  JD4 Jongens D4 Velddienst 
19:30 - 19:45  MD3 Meisjes D3 Clubhuisdienst 
19:45 - 20:00  Nienke van der Zalm Sluiten 
zondag 27 september 2020 
09:00 - 09:15  Jean van der Bijl Openen 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Barend Otte Barmedewerker 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pepijn Rietbroek Barmedewerker 
11:00 - 12:45  H4 Heren 4 Barmedewerker 
12:45 - 14:30  HVA Heren VA Barmedewerker 
14:30 - 16:30  D1 Dames 1 Barmedewerker 
16:30 - 18:00  H3 Heren 3 Barmedewerker 
17:00 - 17:15  HJ2 Heren Jong 2 Velddienst 
18:00 - 18:15  H3 Heren 3 Clubhuisdienst 
18:15 - 18:30  Nienke van der Zalm Sluiten 
maandag 28 september 2020 
17:00 - 17:15  Ouders/verzorgers van Maya Klein Openen 
22:00 - 23:00  TRIM1 Trimmers 1 Barmedewerker 
23:00 - 23:15  TRIM1 Trimmers 1 Clubhuisdienst 
23:15 - 23:30  Jeroen Caminada Sluiten 
dinsdag 29 september 2020 
16:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Cato Visser Openen 
22:00 - 23:00  H1 Heren 1 Barmedewerker 
23:00 - 23:15  H1 Heren 1 Clubhuisdienst 
23:15 - 23:30  Sebastiaan Boone Sluiten 
woensdag 30 september 2020 
16:30 - 16:45  Krista Vink Openen 
17:00 - 18:15  JF2 Jongens F2 Barmedewerker 
22:15 - 23:15  TRIM4 Trimmers 4 Barmedewerker 
23:15 - 23:30  TRIM4 Trimmers 4 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Jacqueline van der Schaar - Rutten Sluiten 
donderdag 1 oktober 2020 
16:00 - 16:15  Ouders/verzorgers van Hilde de Koning Openen 
22:15 - 23:15  HVB Heren VB Barmedewerker 
23:15 - 23:30  HVB Heren VB Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Olivier Maas Sluiten 
vrijdag 2 oktober 2020 
16:30 - 16:45  Simone Katier Openen 
17:00 - 18:15  J8E2 Jongens E2 (8-tal) Barmedewerker 
23:15 - 23:30  HJ2 Heren Jong 2 Clubhuisdienst 
23:30 - 23:45  Nienke van der Zalm Sluiten 
zaterdag 3 oktober 2020 
07:30 - 07:45  Openen 
07:45 - 09:30  Barmedewerker 
07:45 - 09:30  Wedstrijdtafel 
09:30 - 11:15  Barmedewerker 
09:30 - 11:15  Wedstrijdtafel 
11:00 - 11:15  ZOP-dienst 
11:15 - 13:00  Barmedewerker 
11:15 - 12:45  Wedstrijdtafel 
12:45 - 14:15  Wedstrijdtafel 
13:00 - 14:45  Barmedewerker 
14:15 - 15:45  Wedstrijdtafel 
14:45 - 16:30  Barmedewerker 
15:45 - 17:30  Wedstrijdtafel 
16:30 - 18:00  Barmedewerker 
18:00 - 19:30  Barmedewerker 
19:15 - 19:30  Velddienst 
19:30 - 19:45  Clubhuisdienst 
19:45 - 20:00  Sluiten 
zondag 4 oktober 2020 
09:00 - 09:15  Jean van der Bijl Openen 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sepp Knaapen Barmedewerker 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Daan van Schalkwijk Barmedewerker 
11:00 - 12:45  Barmedewerker 
12:45 - 14:30  Barmedewerker 
14:30 - 16:30  Barmedewerker 
16:30 - 18:00  Barmedewerker 
17:00 - 17:15  Velddienst 
18:00 - 18:15  Clubhuisdienst 
18:15 - 18:30  Sluiten