Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sander Schootstra
Reserve-aanvoerder Thom Homsma
Reserve-aanvoerder Mike van Iersel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC H8 Leiden H10 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H8 9 23 7 2 0
2 Rijswijk H4 9 21 6 3 0
3 HDS H4 9 19 5 4 0
4 Groen-Geel H5 9 18 6 0 3
5 Zoetermeer H4 9 12 3 3 3
6 DSHC H8 8 8 2 2 4
7 HDM H3 9 8 2 2 5
8 Klein Zwitserland H4 9 5 1 2 6
9 Leiden H10 8 5 1 2 5
10 DSHC H7 9 0 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 mrt D.H.C. Hudito H8 n.n.b thuis
26 mrt HDS H4 n.n.b uit
2 apr LOHC H10 n.n.b thuis
16 apr Klein Zwitserland H4 n.n.b uit
23 apr DSHC H7 n.n.b thuis
14 mei DSHC H8 n.n.b uit
21 mei Groen-Geel H5 n.n.b thuis
11 jun hdm H3 n.n.b thuis
18 jun Mixed Hockeyclub Zoetermeer H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H5 Klein Zwitserland H4 (4-2)scheduled
HDM H3 HDS H4 (3-4)final
Zoetermeer H4 HUDITO H8 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
DSHC H7 Groen-Geel H5 (0-3)scheduled
HDS H4 Zoetermeer H4 (1-1)scheduled
Leiden H10 HDM H3 (3-3)final
HUDITO H8 Rijswijk H4 (1-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H5 DSHC H8 (4-3)scheduled
HDM H3 Klein Zwitserland H4 (7-5)final
Zoetermeer H4 Leiden H10 (4-2)scheduled
Rijswijk H4 HDS H4 (3-3)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
DSHC H7 HDM H3 (1-4)scheduled
Leiden H10 Rijswijk H4 (1-8)scheduled
Klein Zwitserland H4 Zoetermeer H4 (2-2)scheduled
HDS H4 HUDITO H8 (1-1)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rijswijk H4 Klein Zwitserland H4 (5-0)scheduled
HDM H3 DSHC H8 (3-3)scheduled
Zoetermeer H4 DSHC H7 (3-1)scheduled
HUDITO H8 Leiden H10 (6-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
DSHC H8 Zoetermeer H4 (6-1)final
DSHC H7 Rijswijk H4 (1-7)scheduled
Klein Zwitserland H4 HUDITO H8 (0-2)final
Leiden H10 HDS H4 (2-4)scheduled
Groen-Geel H5 HDM H3 (6-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
DSHC H8 DSHC H7 (0-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HUDITO H8 DSHC H7 (10-0)scheduled
Rijswijk H4 DSHC H8 (5-1)scheduled
Zoetermeer H4 Groen-Geel H5 (2-5)scheduled
HDS H4 Klein Zwitserland H4 (3-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
DSHC H8 HUDITO H8 (3-6)scheduled
Klein Zwitserland H4 Leiden H10 (2-2)scheduled
Groen-Geel H5 Rijswijk H4 (0-5)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HDS H4 DSHC H8 (2-2)scheduled
HUDITO H8 Groen-Geel H5 (2-1)scheduled
Zoetermeer H4 HDM H3 (4-0)scheduled
Leiden H10 DSHC H7 (2-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Groen-Geel H5 HDS H4 (2-3)final
HDM H3 Rijswijk H4 (0-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Leiden H10 Groen-Geel H5 (2-3)scheduled
HUDITO H8 HDM H3 (6-2)scheduled
Klein Zwitserland H4 DSHC H8 (1-3)final
Rijswijk H4 Zoetermeer H4 (1-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
DSHC H7 Klein Zwitserland H4 (0-10)scheduled
DSHC H7 HDS H4 (1-5)scheduled