Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer / Coach Pim Eindhoven
Aanvoerder Rens Quispel
Reserve-aanvoerder Pepijn Sinjorgo

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCRB H1 Roomburg H6 0:00
Dopie H4 Alphen H4 0:00
Leonidas H23 Schiedam H5 0:00
Schoonhoven H1 Groen-Geel H12 0:00
Victoria H8 Groen-Geel H10 0:00
Pijnacker H5 Rijswijk H5 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCRB H1 11 29 9 2 0
2 Dopie H4 11 25 8 1 2
3 Schoonhoven H1 11 22 7 1 3
4 Leonidas H23 11 21 7 0 4
5 Alphen H4 11 20 7 2 2
6 Schiedam H5 11 19 6 1 4
7 Rijswijk H5 11 13 4 1 6
8 Victoria H8 11 11 3 2 6
9 Groen-Geel H12 11 10 3 1 7
10 Pijnacker H5 11 10 3 1 7
11 Roomburg H6 11 7 2 1 8
12 Groen-Geel H10 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HC Pijnacker H5 13:00 uit
19 mrt HV Victoria H8 n.n.b thuis
26 mrt Groen-Geel H10 15:45 uit
2 apr HCRB H1 n.n.b thuis
16 apr HC Schiedam H5 n.n.b thuis
23 apr Groen-Geel H12 09:10 uit
14 mei HC Alphen H4 n.n.b thuis
21 mei Leidse Hockey Club Roomburg H6 n.n.b uit
4 jun Dopie H4 n.n.b thuis
11 jun Schoonhovense MHC H1 n.n.b uit
18 jun R.H.V. Leonidas H23 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Roomburg H6 HCRB H1 (2-6)final
Groen-Geel H10 Victoria H8 (1-1)scheduled
Rijswijk H5 Pijnacker H5 (2-0)final
Groen-Geel H12 Schoonhoven H1 (4-3)scheduled
Schiedam H5 Leonidas H23 (0-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Dopie H4 Roomburg H6 (6-0)scheduled
Pijnacker H5 Schiedam H5 (2-4)final
Schoonhoven H1 Alphen H4 (4-1)final
Leonidas H23 Groen-Geel H12 (4-3)scheduled
HCRB H1 Groen-Geel H10 (4-0)scheduled
VRIJDAG 23 SEPTEMBER 2022
Victoria H8 Rijswijk H5 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Groen-Geel H12 Pijnacker H5 (0-2)scheduled
Alphen H4 Leonidas H23 (1-0)final
Roomburg H6 Schoonhoven H1 (0-5)final
Rijswijk H5 Groen-Geel H10 (1-0)final
Schiedam H5 Victoria H8 (2-1)scheduled
Dopie H4 HCRB H1 (2-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Pijnacker H5 Alphen H4 (2-4)scheduled
HCRB H1 Rijswijk H5 (2-1)scheduled
Schoonhoven H1 Dopie H4 (2-1)scheduled
Leonidas H23 Roomburg H6 (0-1)final
Victoria H8 Groen-Geel H12 (5-2)scheduled
Groen-Geel H10 Schiedam H5 (0-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Roomburg H6 Pijnacker H5 (1-1)scheduled
Schiedam H5 Rijswijk H5 (1-0)scheduled
Dopie H4 Leonidas H23 (6-1)scheduled
Schoonhoven H1 HCRB H1 (1-4)scheduled
Alphen H4 Victoria H8 (1-5)final
Groen-Geel H12 Groen-Geel H10 (3-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Pijnacker H5 Dopie H4 (1-8)scheduled
Groen-Geel H10 Alphen H4 (1-5)scheduled
Victoria H8 Roomburg H6 (4-1)final
Leonidas H23 Schoonhoven H1 (4-3)final
Rijswijk H5 Groen-Geel H12 (1-1)scheduled
HCRB H1 Schiedam H5 (2-1)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Alphen H4 Dopie H4 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Dopie H4 Victoria H8 (5-2)final
Groen-Geel H12 Schiedam H5 (1-5)scheduled
Alphen H4 Rijswijk H5 (5-1)scheduled
Schoonhoven H1 Pijnacker H5 (3-1)scheduled
Leonidas H23 HCRB H1 (2-3)scheduled
Roomburg H6 Groen-Geel H10 (3-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
HCRB H1 Groen-Geel H12 (4-0)scheduled
Groen-Geel H10 Dopie H4 (0-10)scheduled
Pijnacker H5 Leonidas H23 (2-6)scheduled
Rijswijk H5 Roomburg H6 (4-1)final
Schiedam H5 Alphen H4 (1-1)final
Victoria H8 Schoonhoven H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Alphen H4 Groen-Geel H12 (5-2)scheduled
Pijnacker H5 HCRB H1 (1-8)scheduled
Schoonhoven H1 Groen-Geel H10 (4-1)scheduled
Roomburg H6 Schiedam H5 (0-2)final
Dopie H4 Rijswijk H5 (5-0)scheduled
Victoria H8 Leonidas H23 (2-4)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Schiedam H5 Dopie H4 (0-4)scheduled
Victoria H8 Pijnacker H5 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Pijnacker H5 Groen-Geel H10 (2-0)scheduled
Schoonhoven H1 Schiedam H5 (4-2)final
Roomburg H6 Alphen H4 (1-4)final
Leonidas H23 Rijswijk H5 (3-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Dopie H4 Groen-Geel H12 (4-3)scheduled
Alphen H4 HCRB H1 (1-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Rijswijk H5 Schoonhoven H1 (1-3)final
HCRB H1 Victoria H8 (3-1)scheduled
Groen-Geel H12 Roomburg H6 (3-0)scheduled
Groen-Geel H10 Leonidas H23 (1-3)scheduled